חברים לא בוחרים: ״הפמליה: הסרט״, ביקורת

הפמליה פוסטר הסרטארבע שנים לאחר סיום הסדרה המצליחה שרצה בין 2004 ל-2011, "הפמליה" חוזרת בגדול עם אותו הבמאי, אותם השחקנים, אותן המכוניות ואותן הבחורות. וינס צ'ייס הכוכב היופיוף, אחיו הלא יוצלח "דרמה", הנהג שהפך למיליונר "טרטל" והחבר הותיק והנאמן אריק מתאחדים כשוינס מקבל הזדמנות לביים ולככב בסרט הוליוודי גדול בהפקתו של אריק. כדרכם של סרטים עתירי תקציב, הכסף אף פעם לא מספיק, וארי גולד, סוכן השחקנים שהפך לראש האולפן, נאלץ לצאת מהוליווד ולכתת את רגליו עד לטקסס הרחוקה כדי לשכנע את המשקיעים להשליך עליו עוד קצת כסף כדי להשלים את ההפקה.

בינינו, הסיפור לא ממש חשוב: מי שאהב את הסדרה יכול להיות בטוח שהוא יקבל כאן הרבה מאותו הדבר – רק על מסך גדול יותר. שפע של בחורות יפות בלבוש מינימלי ובלעדיו; שוטים הוליוודיים מדהימים; אספקה בלתי נדלית של ניבולי פה; תככים מאחורי הקלעים של תעשיית הסרטים; חתונה הומואית אחת; ומגוון של הופעות אורח מפתיעות, אחת מהן של וורן באפט בכבודו ובעצמו! ובראש כולם מככב ארי גולד, הלוא הוא ג'רמי פיבן האחד והיחיד בעוד הופעה אדירה. ארי הוא האיש שיעשה הכול כדי שהסרט של בן טיפוחיו ייצא לאקרנים והוא שוב יוכיח לכולם מיהו הגבר (הנימול) מספר אחת בהוליווד, והוא גם האיש שבשבילו שווה לצאת מהבית ולראות את הסרט.

בשורה התחתונה: קומדיה נוצצת, קלילה ומהנה לימים החמים.

הפמליה / Entourage, בימוי: דאג אלין, משחק: ג'רמי פיבן, אדריאן גרנייה, קווין דילון, קווין קונולי, ארה"ב 2015, 104 דקות. // שירה סובלכתיבת תגובה