ביקורת סרט: "צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים"

1496S2Rהסרט הזה הוא המשכו הישיר של הסרט "צבי הנינג'ה" מ-2014, על הרפתקאותיהם של ארבעה צבים בעלי כוחות מיוחדים המקדישים את מרצם ויכולותיהם להגנת תושבי העיר ניו יורק. בדומה לעלילת הסרט הקודם, גם כאן הם משתפים פעולה עם אפריל היפהפיה (מייגן פוקס במקור, בעברית בדיבוב המעצבן להפליא של רוסלנה רודינה) ונלחמים שוב ברשע האולטימטיבי, הלוא הוא שרדר, שברח מבית הסוהר וחבר לחייזר מסוכן בשם קראנג שרוצה להשתלט על העולם.

הפעם מצטרפים גם שני שחקני חיזוק מצחיקים למדי – שני ביריונים שהפכו לקרנף וחזיר יבלות כתוצאה משינוי גנטי. כמו כן חובר לגיבורינו גם "החץ" – סליחה, קייסי ג'ונס, שחובש כאן מסכת הוקי במקום קפוצ'ון ירוק (מה הקטע עם השחקנים האלו שמגלמים בדיוק אותו תפקיד בכל הסרטים שלהם?). האם הפעם צבי הנינג'ה יצאו מן הצללים, או ימשיכו לעשות את כל העבודה השחורה והמסוכנת בחשאי ולתת את הקרדיט לאחרים?

זה לא ממש מעניין, למען האמת. זהו סרט ילדים שלא פונה להורים. אין כאן יותר מדי תחכום והומור, ולדעתי כל צופה מעל גיל 14 יסבול משעמום חמור, אבל לגילאים הצעירים יותר זהו סרט קיץ חביב, מלא אקשן ובדיחות. דרך סבירה למלא שעתיים לוהטות באוגוסט.

צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים, בימוי: דייב גרין. משחק: מייגן פוקס, וויל ארנט, סטיבן אמל, ארה"ב 2016, 112 דקות. // שירה סובלכתיבת תגובה