אנשי הספר משיקים את האתר החדש בחלוקת עותקים מהספר "לא הבנתי כלום" מאת דייגו דה סילבה!

?? ????? ????-1לרגל השקת האתר החדש, אנשי הספר בשיתוף עם הוצאת מטר מחלקים לכם חומר קריאה אביבי במתנה. כדי לפתוח את הדרך החדשה בחיוך, נבחר ספר הקומדיה "לא הבנתי כלום" מאת דייגו דה סילבה.
על הספר:
קחו את האדם הכי מקסים שאתם מכירים. אחר כך את הכי חכם. עכשיו את הכי טיפש וילדותי. הכי נדיב. הכי משוגע. ערבבו היטב. קיבלתם, פחות או יותר, את וינצ'נצו מלנכוליקו, גיבור הספר המצחיק והלא-שגרתי הזה.
וינצ'נצו הוא עורך דין מובטל למחצה, בעל גרוש למחצה ובעיקר פטפטן בלתי נלאה. הוא מסוגל לשלוף מהשרוול אמיתות כבדות ראש, להביע את דעתו על כל דבר, מכלבם המעצבן של השכנים ועד סקס, מהקאמורה הנאפוליטנית ועד אהבה, ועל הכול הוא מדבר באותה עוצמה מסחררת, פראית וחסרת היגיון. מלנכוליקו כובש את הקוראים בדרך הקשה ביותר: הוא מצחיק אותם.
וינצ'נצו מלנכוליקו בן הארבעים ומשהו מעמיד פנים שהוא עובד כדי למלא את ימיו. את משרדו המרוהט והמאובזר כולו בפריטים מ"איקיאה" הוא חולק עם עורכי דין מעמידי-פנים אחרים. החיים שלו לא מתקדמים לשום מקום. אשתו עזבה אותו לטובת אדריכל שחצן ולשני ילדיו המתבגרים יש חלומות ובעיות משלהם.
לפתע פתאום קורים לעורך הדין המיואש שני נסים. הוא מתמנה לסנגור של איש הקאמוֹרה מימו-או-בורסונה, קצב-גופות בשירות אנשי המאפיה הנאפוליטנית, ומוצא את עצמו מעורב בהרפתקה משפטית מסוכנת.
לנס השני קוראים אלסנדרה פרסיאנו. עמיתתו הנחשקת, היפיפייה ומושא תשוקתם של כל בטלני בית המשפט בנאפולי, פורצת לחייו כמו מכת ברק ומתחילה למלא אותם בסחרחרת של רגשות, ואת המקרר שלו במצרכי מזון.
מה צריך לעשות כדי להשתתף? להיכנס לדף הפייסבוק של האתר, לעשות לייק, ללחוץ על כרטיסיית "לא הבנתי כלום" ולמלא את פרטיכם: שם מלא, כתובת ואי-מייל, וכמו כן לספר לנו על דבר אחד שלעולם לא תבינו.
שלושה גולשים יזכו בעותקים דנדשים מהספר מתנת אנשי הספר והוצאת מטר!

 

המבצע יחל ביום חמישי 21.2.2013 בשעה 12:00 יסתיים ביום רביעי 27.12.2013 בשעה 20:00. סיפוק הפרסים באחריות הוצאת מטר. שלוש התשובות המנצחות תתפרסמנה בדף הפייסבוק של הפורטל.2 תגובות

  1. למה יש הרבה רופאים מעשנים? הם לא אמורים להכיר את הנזקים?

  2. חנה גל wrote:

    אשמח לקבל את הספר ולהתרשם ממנו!

כתיבת תגובה