You are currently viewing הטריקים שיעזרו לך למצוא את החזייה הכי טובה לחזה גדול

הטריקים שיעזרו לך למצוא את החזייה הכי טובה לחזה גדול

ממש לא כל החזיות נותנות תמיכה טובה. ככל שגודל הקאפ גדול יותר והחזה כבד יותר, כך קשה יותר למצוא את החזייה האופטימלית. אבל יש טריקים שאת יכולה להשתמש בהם, ונעבור על מה שצריך לחשוב עליו כשאת קונה חזייה לחזה גדול וכבד.

 

'חזייה צריכה להיות נוחה ולא משנה מה המידה שלה'

 

חזה גדול שוקל הרבה! חזה גדול באמת יכול לשקול עד 4 ק"ג, ולכן יש צורך בחזייה טובה ומוצקה שיכולה לעזור להרים אותו ולתמוך בו, וכך להקל על הגב והצוואר. זה מציע דרישות מהחזיות למידות גדולות, אבל גורמים רבים קובעים כמה תמיכה חזייה יכולה להציע. נשים עם חזה גדול נוטות להסתכל קודם כל על רצועות הכתפיים, לבדוק אם הן רחבות או לא. אחר כך בודקות אם הדגם זמין במידת הקאפ שלהן ואם כן, הן קונות את החזייה. אבל אלה לא רצועות הכתף שצריך להסתכל עליהן דבר ראשון כשבוחרים חזייה חדשה. יש להן חלק, אבל פחות ממה שנשים רבות חושבות.

 

לחזייה שמיועדת במיוחד לחזה גדול יש תכונות רבות שעוזרות להרים את החזה. הדבר החשוב ביותר הוא איך החזייה מתאימה לגב, החומר ממנו עשויה החזייה והשילוב של מספר תכונות. נתחיל עם הגב.

 

הגב הוא הכי חשוב לתמיכה

הגב מספר את רוב התמיכה של החזייה עבור החזה שלך. לכן כדאי להשקיע בדגם עם גב רחב ומוצק ודפנות רחבות. חיבור הקרס והעין בגב צריכים להיות לפחות עם שלושה ווים מאונכים.

החזייה צריכה להתאים בחוזקה סביב הגוף לתמיכה אופטימלית, אם כי כמובן אף פעם לא להיות הדוקה עד חוסר נוחות והשארת סימנים. ככל שהגב של החזייה רחב יותר, כך השטח עליו מפוזרת התמיכה גדול יותר והחזייה תחתוך פחות. אם את מעדיפה חזייה עם תחרה, הקפידי שהתחרה לא תהיה דקה או עדינה מדי. אם היא דקה מאוד, טוב שהחזייה תהיה מרופדת ליציבות נוספת.

 

לא כל הקאפים אותו הדבר

הקאפ המתאימה ביותר לחזה גדול היא קאפ מלאה, שכן היא תופסת את החזה כולו והתחושה שהשדיים עומדים ליפול כאשר רוכנים קדימה פוחתת. אז, בחרי בקאפ מלאה לתחושה בטוחה ונוחה לכל אורך היום. החומר חשוב עוד יותר. קאפ שעשויה מחומר חזק מונעת ממשקל החזה למתוח את החומר לאחר לבישתו במשך זמן מה. חומר חזק לא חייב להיות קשיח לחלוטין, אבל עליו לא להימתח לצדדים. הרגישו ומישכו אותו מעט כדי לראות בעצמכן. חומרים חזקים לחלוטין לא תמיד כל כך נוחים.  לקאפ שעשויה ממספר חלקים, המתיחה ממוקמת לעיתים בכיוונים שונים ובחלקים שונים של הקאפ, למשל לחלק התחתונים יכולה להיות מתיחה אנכית ולחלק הצדדי מתיחה אופקית. שינוי כיוון המתיחה בדרך זו בהשוואה לכיוון אחד בלבד מספק יציבות נוספת ואפשרות לגמידות בגודל. אם לא כל הקאפ נמתחת רק כלפי מטה אלא גם אופקית, משקל החזה מתפזר טוב יותר. זה משתנה בין דגמים שונים של קאפים.

 

'הסתכלי על חומר הקאפ בעת בחירת החזייה שלך'

 

יש קאפים עם קאפ תחתון חזק וקאפ עליון שעשוי תחקה או חומר נמתח. החלק האלסטי יתאים את עצמו לחזה, וזה טוב אם למשל יש לך חזה לא סימטרי או שאת בין שתי מידות.

הצעה נוספת היא לבחור קאפ עם ריפוד. יש קאפים שמרופדים במלואם וכאלה שרק החלק התחתון מרופד. בניגוד למה שרבים חושבים, הריפוד על הקאפים לא נועד לספק נפח נוסף לחזה אלא ליצור צורה מעוצבת יותר ותמיכה טובה יותר. אם את מעוניינת להגדיל את הנפח, ביחרי חזיית פוש אפ עם רפידות בחלק התחתון במקום במקסימייזר שיכולות להיות בעלות ריפוד של 1-2 ס"מ ואף יותר.

 

החומר הנפוץ ביותר בשימוש בקאפ מרופדת קלאסית או שכבה דקה של קצף בעובי של פחות מ3 מ"מ. זה מספיק על מנת לספק תמיכה ולתמוך במשקל ללא הגדלת הנפח של החזה. התחושה קלילה ונוחה וזהו אותו סוג חומר שמשמש לרצועות כתף נוחות, רחבות ומרופדות.

 

אם אתם מעדיפים קאפ ללא חומר אלסטי, בחרו בדגם מרופד. זו יכולה להיות אפשרות טובה אם למשל את רוצה חזיית תחרה. בדיוק כמו עם הריפוד האלסטי, יש דגמים שבהם כל הקאפ מרופד או רק החלק התחתון שלו.