You are currently viewing טיפים לקבלת שדרוג טיסה מבלי לשלם עבורו

טיפים לקבלת שדרוג טיסה מבלי לשלם עבורו

הסברתי בעבר כיצד להזמין את כרטיס הטיסה הזול ביותר ואולי לחסוך (הרבה) כסף. עם זאת, למרות שמרגש למצוא עסקה מצוינת, אין תחושה גרועה יותר מהסיכוי לאודיסאה ארוכה במושב צפוף במחלקת תיירים. ולמרבה הצער, רוב הנוסעים לעולם לא יטוסו בשום דבר מלבד מחלקת בקר, מכיוון שכרטיסי מחלקת עסקים ומחלקה ראשונה יכולים להיות בלתי משתלמים באופן מזעזע. אבל זה לא תמיד חייב להיות כך מכיוון שישנן דרכים להבקיע מושב פרימיום במטוס מבלי שתצטרך לשלם עבור השדרוג. אמנם יש כמה אסטרטגיות פשוטות, אבל זה בדרך כלל ידרוש שילוב של מיומנות, אינטליגנציה רגשית והרבה מזל אם אתה לא רוצה להוציא שקל בכלל. אבל הפרס הוא שטס עסקים או מחלקה ראשונה היא חוויה מהנה ביותר, כפי שתוכל לקרוא בדוחות הטיול שלי.

אולי מעניין אותך גם: איך להשיג קופונים לבוקינג?

 

  1. עקוב אחר עסקאות הנחות במחלקת עסקים

רובנו נתעלם לחלוטין מכל מחיר של מחלקת עסקים מכיוון שזה נראה בלתי אפשרי בכל מקרה. עם זאת, זו הנחה שגויה. עסקים נוטים להאט במהלך חופשות הלימודים וחברות התעופה אינן יכולות למלא את מושבי מחלקת העסקים שלהם, ומכאן למכור אותן במחירים מוזלים באופן מרשים, שבמקרים מסוימים תואמים את מחיר הכרטיסים למושבים בגב המטוס הדחוס. לדוגמה, בריטיש איירווייס הייתה במבצע בחודש שעבר בה הוצעו מושבים במחלקת עסקים טרנס -אטלנטית במחיר זהה לכרטיסי מחלקת תיירים. לאחרונה גם הזמנתי כרטיס במחלקת עסקים עם לופטהנזה למיקונוס, שהיה זול יותר מהמושב הזול ביותר במחלקת תיירים באותה טיסה. אז הירשמו לניוזלטר של חברות התעופה האהובות עליכם ואל תתעלמו ממכירות מחלקת העסקים.

 

  1. שמור עין על מכירות במחלקת עסקים של 2 ל -1

אם אתם נוסעים עם משפחה או בן לוויה, שימו לב למכירות במחיר עסקים של 2 ל -1 שמוצגות מדי פעם על ידי כמה חברות תעופה לזמן מוגבל בלבד: אתם קונים כרטיס במחיר עסקים אחד (במחיר מלא), ואתכם בן לוויה יקבל מושב במחלקת עסקים בחינם. זה יוזיל את עלות טיסת מחלקת העסקים, ובכן, לשניים, ולעתים קרובות מתקרב לטוס כלכלה עם 2, במיוחד בחופשות הלימודים היקרות יותר. קטאר איירווייס היא אחת מחברות התעופה שמכריזות באופן קבוע על מכירות של 2 ל -1 במחלקת עסקים.

 

  1. השתמש במיילים שלך כדי להזמין שדרוג

זוהי שיטה קלאסית כמובן. אתה נרשם לתוכנית הנוסע המתמיד של חברת תעופה ומתחיל לאסוף קילומטרים על ידי טיסה, שהייה בבתי מלון או הוצאת כסף באמצעות כרטיס האשראי של חברות התעופה. לאחר מכן תוכל לממש את הקילומטרים שהרווחת היטב עבור טיסות עסקיות/מחלקה ראשונה בחינם (בנוסף לשהות במלון, השכרת רכב או קניות). עם זאת, אתה צריך לטוס הרבה ו/או להוציא הרבה כסף עם כרטיס האשראי שלך, כדי לאסוף מספיק קילומטרים למושב פרימיום חינם. אם ברצונך לייעל את אסטרטגיית ההכנסה וההוצאה הקילומטראז 'שלך, אני ממליץ לך להירשם לניוזלטר של כמה בלוגרים מצוינים.

 

  1. היו נאמנים לחברת תעופה

לקוחות נאמנים – שהם חברים בתפקיד הנוסע המתמיד של חברת התעופה ובעלי סטטוס – יקבלו בדרך כלל עדיפות כאשר חברת תעופה תצטרך לשדרג נוסע (למשל בגלל הזמנת יתר במחלקת תיירים). בנוסף, חלק מחברות התעופה יתגמלו את נאמנות המטיילים הקבועים ביותר שלה עם שוברי שדרוג בחינם, כגון אמריקן איירליינס (4 שדרוגים בשנה), בריטיש איירווייז (2 שדרוגים בשנה) ולופטהנזה (2 שדרוגים בשנה).

 

  1. בקשו שדרוג בעת הצ'ק אין

זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, אבל לפעמים לבקש שדרוג בנימוס בדלפק הצ'ק אין עושה את העבודה. מכיוון שהצ'ק-אין המקוון הופך להיות יותר ויותר פופולרי, יש פחות אנשים ששואלים את השאלה "אם אתה משדרג נוסעים בטיסה זו, הייתי רוצה להיחשב", ומכאן שהסיכוי שלך להשיג מושב פרימיום במטוס יגדל. זה יעזור אם אתה מנומס, לא תובעני מדי, לבוש בצורה מסודרת, וכשיש לך סיבה טובה (למשל להיות בהריון, גבוה במיוחד או לחגוג ירח דבש). אם אין שדרוג בחינם, צוות הצ'ק-אין עשוי גם להציע לך תעריף מוזל מאוד עבור שדרוג למחלקה הזמינה הבאה.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://cheaphotelstelaviv.co.il/